Sanctimony. Fontaine Palace. Liepāja

Radio SWH Rock 5

Mans ceļš Radio SWH Rock sākās piesmēķētā Pulkvedī. Bija karsta 2004. gada vasara, pagrabstāvā uz soliņa iepretīm durvīm uz nelielu sarunu apsēdās divi bēdu brāļi – es un Artis Dvarionas. Vārds pa vārdam un pēc pāris dienām mikroskopiskā radio studijā pirmo reizi spiedu roku Gustavam Terzenam.

Manas pirmās dzimšanas dienas radio komandā palika atmiņā ar mierīgu savējo pasēdēšanu. Atceros Ilvaru Jansonu, Daci Volfu. Atceros kā Ivars Godmanis kādas sarunas laikā kategoriski paziņoja: “Pēc Queen neviens neko jaunu nav radījis!”.

Radio SWH Rock. 18. dzimšanas diena. 130db
Radio SWH Rock. 18. dzimšanas diena. 130db

Tieši SWH Rock laikā radās dzīvās un akustiskās mūzikas raidījums “130db”. No tā radās vēlme ierakstīt to, ko, iespējams, citi nemaz nerakstītu.

Kad 2006. gada beigās tika izziņots, ka 5. dzimšanas dienā spēlēs Soundarcade, Huskvarn, Sanctimony un Skyforger, man nebija šaubu par to, ka vajag rakstīt. Tikai sagatavojos es sūdīgi. 😀

No četrām grupām ierakstīju divas. Soundarcade atkrita, jo man bija tikai trīs minidiski (bija tāds formāts), bet Skyforger vienmēr strādā ar savu skaņinieku un pulti. Toreiz es to nezināju.

Še par atmiņu, par sveicienu Radio SWH Rock 18. dzimšanas dienā divi kruti koncerti no pagātnes.

Sanctimony

Sanctimony. Melnā Piektdiena, 2006. Radio SWH Rock

Trekliste

00:20 Lover
03:31 Criminal
06: 46 Sounds
11:36 Heading Mexico
….

Vai Tu vari palīdzēt ar Sanctimony dziemu atpazīšanu komentāros?

Huskvarn

Huskvarn. Melnā Piektdiena, 2006. Radio SWH Rock

Trekliste


12:10 Tava izvēle
16:39 Right to Revenge

Vai Tu vari palīdzēt ar Huskvarn dziemu atpazīšanu komentāros?

Atceros, ka Trumetal forumā ļaudis gānījās, ka Piektdienā nav vietas. Tas tiesa – tur nebija. Dzimšanas diena bija noturēta godam. Tāpēc jau gadu vēlāk sekoja uzdrīkstēšanās svinēt Sapņu Fabrikā. Tur es arī rakstīju koncertus, bet tie ir jāmeklē Radio SWH arhīvā.

Interesanti, ja nebūt SWH Rock gadu, vai būtu 130db?

Vairāk par #radio.

By 130db

130db, ir roka un metāla diskžokejs no Rīgas, #Smagvakars, Radio Nemiers tēvs un, kā pats reiz teica, asaka Latvijas radio vēsturē.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments